Як обрати стильні аксесуари на кожен день

Сучасна мода тяжіє до еклектики і різноманітності у всьому, навіть суворий офісний стиль можна розбавляти яскравими деталями. А багато солідних компаній дозволяють вільний стиль одягу в один з днів тижня. Однак, треба зберігати відчуття міри, тому в щоденному одязі має бути деяка стриманість, особливо, якщо людина працює там, де надто велика кількість аксесуарів буде відволікати або заважати. Крім того, більшість у цивілізованому світі взагалі доволі просто одягається у буденному житті, хіба що їх незвичний вигляд не є частиною ексклюзивного стилю. Є також вулична мода, принципи якої можуть бути протилежні загальним нормам і визнаним всіма смакам. Якраз еклектичність, поєднання несумісного прийшло в моду на високі підмостки показів саме з вулиці. Найбільш впливові дизайнери світу не гребують ходити по вулицях великих міст і шукати там натхнення, спостерігаючи за тим, як трансформуються загальні тенденції стилю, прийшовши в народ.

обрати стильні аксесуари

Прикраси для буденного образу

Вибір деталей для увиразнення щоденного образу сьогодні величезний. Мова йде, найперше, про прикраси, сережки, браслети, брошки, кольє, ланцюжки. Зараз немає моди на якийсь один вид прикрас, як це було в різні періоди. Наприклад, в 70-ті роки ХХ століття в моді були великі брошки, які носили всі жінки і дівчата. Потім, у 80-х і 90-х було модно і престижно носити об’ємні золоті ланцюжки з кулонами, найчастіше хрестиками, це навіть стало згодом моветоном. Тепер же найчастіше вибір прикрас цілком вільний від загальних тенденцій моди, хоча, скажімо, ті ж брошки носять менше, ніж сережки.
Вибір прикрас для щоденного вжитку має керуватись, насамперед, практичністю, щоб великі, важкі чи довгі вироби не заважали роботі. Є ряд професій, де взагалі недопустимі певні види прикрас, так що на це теж варто зважати, бо їх носіння може стати причиною нещасного випадку. Щодо стилю прикрас для кожного дня, то це вже справа смаку, однак, є поняття ділового костюму, дрес-коду. Якщо ж роботодавець не виставляє суворих вимог, то все одно, не варто надто захоплюватись деталями у вигляд яскравої біжутерії, особливо, якщо це робота з відвідувачами. Бо психологічно людина може серйозно не сприйняти, наприклад, працівницю банка, яка використовує надто масивні чи яскраві прикраси.

обрати стильні аксесуари

Популярні аксесуари одягу на щодень

Крім прикрас є маса аксесуарів, які будуть виглядати стильно і ненав’язливо в щоденному гардеробі. Не всі жінки вміють ними користуватись, але головне почати. Першість в переліку таких деталей одягу, звісно, за хустинкою чи, як варіант, легким шарфом. Їх можна обирати в тон одягу або навпаки за принципом контрасту, але це прекрасний спосіб привнести в діловий стиль нотку індивідуальності. Хустинка на шиї дівчини підкреслить її витонченість, а для старших жінок – це хороший спосіб приховати вікові зміни. Шарф і хустка може бути пов’язані не тільки на шию, а й на зап'ясток, у вигляді браслета, їх можна вчепити на сумку, на пояс. Варіантів використання є багато, все залежить від фантазії власниці.
Ще один аксесуар, який ніколи не виходить з моди, - це пояс. Міняються тільки його форми, бо в 90-х були в пошані широкі пояси, а зараз більш популярні вузькі. Причому, не обов’язково мати тонку талію, щоб використовувати цю деталь гардеробу, бо опущений на стегна, вузький пояс вигідно підкреслить навіть не дуже струнку фігуру в просторому платті, яке без нього буде виглядати мішкувато. Принцип вибору той самий – чи в тон одягу, чи на контрасті. Сучасна мода дозволяє доволі сміливі поєднання кольорів і фактур, не забуваємо про це.

обрати стильні аксесуари
Отже для щоденного стилю, навіть ділового, зайвими не будуть аксесуари, але їх треба ретельно підбирати, керуючись простими правилами, серед яких:

  • Практичність.
  • Різноманітність.
  • Сміливість у незвичному використанні звичних деталей.

Тоді щодня жінка буде себе відчувати стильною і красивою, але водночас, діловою і зосередженою на роботі, що теж дуже важливо для високої самооцінки.

Наверх