О нас

У нашому інтернет-магазині Ви зможете придбати вироби виключно ручної роботи. Вони стали матеріальним втіленням натхнення, задумів і емоцій талановитих і креативних майстрів з усієї України.

У нас ви зможете знайти листівки та альбоми ручної роботи, прикраси з найрізноманітніших матеріалів, унікальні сумки, ляльки, іграшки, предмети інтер'єру, весільні аксесуари та різноманітні вироби з бісеру. Також у нас є косметика і мило ручної роботи з високоякісних інгредієнтів. Окремий розділ інтернет-магазину присвячений оберегам, енергетика яких допоможе захистити від лихого погляду і поганих думок, а також принести успіх власнику і процвітання в дім.

Головна перевага нашого магазину в тому, що ціну на виріб визначає його автор, адже у нас немає торговельних накруток, які здорожують товари. Також можна безпосередньо зв'язатися з майстром, щоб обговорити виріб або замовити річ на свій смак або по своєму ескізу.

Ми намагаємося постійно розширювати наш асортимент, щоб задовольнити запити найширшого кола поціновувачів виробів Hand Made.

На нашому сайті можна придбати унікальну річ ручної роботи, зроблену з любов'ю! Її позитивна енергетика допоможе зробити життя яскравішим.

Наші майстри

Марина Франчук

Засновниця творчого об’єднання «Обереги», фундатор інтернет-магазину «Обереги», майстер декоративно-прикладного мистецтва. Сфера інтересів найширша, паралельно займається вивченням побуту й етнографії українського народу, що дозволяє плідно продовжувати традиції минулих поколінь на сучасному етапі. Не оминає увагою і найновіші тенденції в сфері Hand Made, щоб гармонійно поєднувати нове і традиційне, створюючи оригінальні вироби, цікаві широкому загалу. Має базову освіту художника станкового живопису.

 

Інформація, викладена на сторінках сайту, носить ознайомчий характер і не є публічною офертою.

Наверх