Креативний чохол для планшета своїми руками

Ще кілька років тому планшет сприймався більше як іграшка, ніж як серйозний пристрій для роботи і навчання. Але сьогодні розвиток новітніх технологій дозволяють використовувати цей девайс дуже широко. Планшет – це зручно, сучасно і стильно. Особливо, якщо доповнити його креативним чохлом, який можна зробити самому.
Часто ті чохли, які пропонує нам торгівля, або дуже дорогі, ледь не по ціні самого планшета, або дуже неякісні. Крім того, вони всі стандартні, хоч і доволі функціональні. Ті, хто любить речі ручної роботи, а також цінують стиль і унікальність, можуть або зробити чохол самі, або придбати його у майстрів.

 чохол для планшета своїми руками

Чохол ручної роботи - стильно і красиво

Ще одна позитивна риса при виготовленні чохла для планшета самотужки – можливість утилізувати щось непотрібне, зробивши з нього потрібне. Першість тут, звісно, за джинсами. Джинсова тканина – цупка, приємна на дотик, довго не зношується, крім того, виглядає надзвичайно стильно. Пошити чохол із джинсів може кожен. Достатньо використати штанину потрібного розміру, просто проклавши один рядок руками чи на машинці. Вийде кишенька, в яку можна ховати планшет. Хто не ледачий може пришити ґудзик чи зробити застібку якось по-іншому. Це тільки найпростіший варіант, так що є гарний простір для фантазії.
Ще один непоганий варіант для чохла – фетр. Тепер його продають у всіх канцелярських магазинах, різних кольорів і фактури. Працювати з фетром легко, а результат обов'язково порадує, бо чохол можна зробити дуже яскравим і креативним. Крім того, фетр дуже цупкий і міцний матеріал, який допоможе захистити планшет від ушкодження. Для більшої упевненості можна використати кілька шарів фетру. До того ж його можна не тільки зшивати, а й склеювати, що дуже полегшує виготовлення чохла.

 чохол для планшета своїми руками


Ті, хто вміє плести гачком чи спицями, може утилізувати на чохол залишки ниток. Сплести таку одежину для девайса дуже просто, це просто прямокутник потрібного розміру, його зшивають, при необхідності оздоблюють і пришивають ґудзики чи інші види застібок.
Якщо є можливості і трішки хисту, то можна пошити чохол зі шкіри, використавши або новий матеріал, або вживаний, наприклад, зі старої куртки чи сумки. Це можна зробити і вручну, і за допомогою машинки, яка шиє шкіру. Такий чохол буде виглядати дорого і стильно, а також добре захистить планшет.

 чохол для планшета своїми руками


Сьогодні багато хто не мислить себе без сучасних гаджетів, в тому числі і без планшета. Всі вони виглядають стандартно, що не може не засмучувати креативних людей. А стильний авторський чохол виправить цю ситуацію і подарує гарний настрій і власнику девайса, і всім навколо.

Наверх